| alexdop21 a întrebat:

Unde e mai frumos cand e vorba de distractie? La mare, la disco, la club, la munte, acasa, la mamaie, in strainatate, cat unde si de ce, si un argument in cazul in care ai timp si chef!

Răspuns Câştigător
| Haydee a răspuns:

La munte deoarece acolo ai parte de liniste, relaxare si auzi catecele pasarilor, vantul jucandu-se printre frunzele copacilor si apa curgand printre pietre.
E o priveliste minunata mai ales daca o petreci cu cei dragi.
Te va scapa de stresul de la muncawinking

20 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Distractia depinde in mare masura de compania pe care o ai.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Daca vrei distractie, la mare.

nony
| nony a răspuns:

La mareeee la soareeee. fetitele sunt goaaaale.off.tot eu sa va invat happy

| Silvia a răspuns:

Oirunde...hmm...mai putin la mamaiehee hee[sens de bunicalaughing]
Cat? Oricat! De ce? De ce nu?laughing

| Silvia a răspuns:

Oriunde*

| Barajag a răspuns:

La munte, ai parte de liniste dupa o saptamana incarcata de munca happy

| Barajag a răspuns:

La munte, ...ai parte de liniste dupa o saptamana incarcata de munca happy

| Barajag a răspuns:

Scze pentru ca am repetat raspunsulbig grin

| asya a răspuns:

Eu cel si cel mai tare m-am distrat in grecia(paralia ketrini)...in strainatate poti sa faci ce vrei...nu te cunoaste nimeni, oamenii sunt mai deschisi...in cazul tau multe gagici din diferite tzaritongueexperimentezi ceva nou...nu aceeasi monotonie...costa si putin!

| sorin a răspuns:

La mare, acolo ma distrez eu cel mai bine.

| marsy a răspuns:

Mm. la mare cu mai multi prieteni. acolo puteti merge si la disko tongue, la club.

| DMV a răspuns:

Acolo unde oamenii nu stau jos, sunt deschisi si poti sa vorbesti orice cu oricine.

| alexdop21 explică:

Nebundupatine crede-ma ca si eu stiu cum era inante cu caterinca la munca, dar s-a dus dracului pentru ca am schibat locul de munca sad

| vio a răspuns:

Oriunde daca esti cu prietenii...hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca am compania potrivita, oriunde e frumos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La servici! tu sti ce bascalie faceam eu pana sa ma dea afara? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai lovele, peste tot, si de prieteni sa nu duci grija!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oriunde, dar depinde de anturaj si de buna dispozitie.

| Official a răspuns:

Oriunde ..conteaza doar prieteni si shoul! big grin tongue

| ioana_9748 a răspuns:

Oriunde, numa sa fie si prietenii cu tine ca astfel nu se numeste distractie!