| sergiu2525 a întrebat:

Unde gasesc video cu fenomene stranii adevarateee fantome, spirite si chestii din astea!

Răspuns Câştigător
| N538961518 a răspuns:

Reebok...nu exista fantome, spirite, etc.Tot ce poti sa gasesti sunt niste fake-uri.

27 răspunsuri:
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

In arhiva OTV!
Pe bune!
Aia au filmat si exorcizari!
Suna-l pe Dan Diaconescu!
La el in emisiune au venit tot felul de clarvzatori, magicieni...etc.
Sigur are ceva filmari interesante!

| kh1ss a răspuns:

Exista spirite! i belive in that... :d

| sigmanet a răspuns:

Fenomene stranii adevarate nu exista, dar daca totusi vrei sa urmaresti ceva facaturi, gasesti poate pe www.youtube.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In youtube
succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe www.youtube.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt sigur ca fantomele si spiritele exista undeva acolo, dar video/poze adevarate ma indoiesc ca o sa gasesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai vrea uita-te la "fenomene stranii" pe discovery in fiecare vineri de la ora 22 pana la ora 00. e super. mie imi place f mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista nici un fel de spirit doar imitatii asa ca sa nu credeti in asa ceva ca e de tot rahatul laughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista dar eu le-am vazut si
vin dupa tine dar dacal vezi pe dracu nu ti fie frica ca nu-i inspaimantator www.peteava.ro acolo is calumea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te poti iuta noaptea de la ora 22 pana la 23 si de la ora 23 la ora 24, vinerea pe discovery.se numeste,, Fenomene stranii".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista spirite fantome nu`no talking sunt sufletele unor oameni care nu si-au gasit linistea!:-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vineri seara pe dicovery chanel la ora 22:00
laughing)rolling on the flooracolo gasesti nu stiu daca sunt adevaratelaughingrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da stiu eu unde gasesti in imaginatia aia seaca laughing))))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe google si scrii fenomene stranii discovery.si pe pagina a doa dai unde scrie filebox-fenomene stranii- spirit dezlantuit.ai inteles?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai net scrie pe youtube sau pe google

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, pe discovcovery. daaaaaaaaaaaa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Voi chiar nu stiti nimic :-P Exista "fantome" sau asa zisele "spirite" de care se sperie multi.Pacat ca unii din voi nu cred. Dar pana la urma fiecare cu conceptziile sale.Nu? Acum daca eu v-as intreba daca exista Dumnezeu...Cu siguranta o sa imi raspundeti ca "Da"... Dar de unde stiti? L-ati vazut? Acu' nu ca nu as crede in D-zeu dar am vrut sa dau un exemplu'happy si app filmuletze si video gasesti pe google si vinerea seara pe discovery de la 22:00 pana la 00:00.Sau ar mai fi cateva surse dar nu se spunhee hee o seara cat mai placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe discovery

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este adv ca sunt niste facturi da arta bine ochiului tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe you tube. dar nu toate sunt adevarate mai sunt si trucate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie pe net video cu spirite, fantome
mia mi-a mers

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fenomene stranii adevarate nu exista, dar daca totusi vrei sa urmaresti ceva facaturi, gasesti poate pe www.youtube.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce sa cred uni zic nu nu exista uni zic da sunt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe ''peteava fenomene stranii''

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In www. vodeo fantome.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita-te pe youtube scrie fenomene stranii discovery sau daca nu uitate viner seara la 10pana la 12 la fantome succes

| scepticul a răspuns:

Pe www.youtube.com sau pe www.trilulilu.ro gasesti... Dar nu exista fenomene paranormale, doar fraieri care nu inteleg cum functioneaza lumea din jurul lor.