| keops9968 a întrebat:

Unde ma pot intalni cu prietenul meu in oras ca sa vedem un film pe laptop? Trebuie doar sa fie liniste si sa avem o conexiune la priza. Nu ne putem vedea acasa.

7 răspunsuri:
| Sellak a răspuns:

Banuiesc ca nu aveti masina. Nu?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Intr-un mall... da nu mai bine mergeti si voi ca oamenii la un film la cinema?

| Idkidk a răspuns:

Puteţi în maşină, are priză.winking

| AmanoYuno a răspuns:

Exista o multime de cafenele in cam orice oras.Si de obicei exista anumite mese care sunt lnga prize.In legatura cu vazutul filmului:aduceti 2 perechi de casti si exista un aparat numit "earphone splitter" pe care daca il bagi in mufa poti sa bagi mai multe perechi de casti

Voila

| keops9968 explică:

Nu avem masina, din păcate.

| keops9968 explică:

In parc si in mall nu gasim locuri fara zgomot. Nu vrem sa folosim casti fiindca vrem sa putem conversa in timpul filmului. Bineinteles ca mergem si la cinema, dar vrem sa putem viziona si alte filme impreuna.

| comi1418 a răspuns:

Pai in parc.