| AndraMhl a întrebat:

Voi cum va ocupati timpul liber, unde mergeti? Fundita big grin

Răspuns Câştigător
| gohsty a răspuns:

Paaaaai...:d daca e frumos afara iau cativa baieti si cateva fete si mergem in parc la Cismigiu sau in Herastrau.Ori, mergem sa vedem un film sau pur si simplu ne plimbam in cartier.In parc luam cateva reviste si carti de joc si ne jucam iar dpa facem pozee. Daca e frumos dar nu ai cu cine merge,du-te in parc si incearca sa descrii un colt de natura sau sa faci o poezie,asta daca ai talent,sau te poti duce sa te plimbi prin oras dand o raita si prin cateva magazine.
Daca e urat poti sa le chemi la tine ziua si sa va jucati diferite lucruri: de ex integramelaughing))) sau sa faceti o prajituralaughing eff amuzant eu ultima data m-am batut cu o prietena cu faina. Daca e urat si ziua ai treaba,amenajeaza frumos casa cu perne si plapumi pentru seara cand ai sa le inviti la tine:* Dormiti acolo, mancati popcorn, beti un suc va uitati pe reviste vorbiti de baieti ...etchappy fundishaaaaaa?puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| emabrumareanu29 a răspuns:

Buna! Ce-ai spune sa ai un venit suplimentar?Id-ul meu este ema_brumareanu@yahoo.com ,iti pot da mai multe detalii.

| Lovelykat a răspuns:

Pai cand foarte mult timp liber:
a)ies afara cu prietenii mei
b)ma dau rolele
c)mai stau pe TPU
d)daca ii urat afara imi chem prietenii si stam la calculator, ascultam muzicaa, facem prajituri(ultima data m-am batut cu cirese ca vroiam o prajitura de cirese...si casa era plina de mustwhistling)
e)vb la telefon
f)fac cumparaturi
g)ma uit la un filmh)fac curatzeie in casa(ii amuzantlaughing)
h)citesc multe carti cu vampiri
i)mai fa teme
j)colorezrolling on the floor
k)pictez
Cam atat fac. spre ca ti-am dat niste idei.pup:*

| IonuţR1995 a răspuns:

Prin oras cu prietenii/colegii, club etc big grin