| anonim_4396 a întrebat:

Unde poti intalni oameni noi cu care sa te imprietensti?

13 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Salut, sunt Flav.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Atat timp cat tu esti OM, gasesti oriunde!

| SweetCandy a răspuns:

Ete......ai ajuns bine aicibig grinkiss

| ViVi a răspuns:

happy peste tot atat timp cat stii sa iti faci thinking sa nu iti iei 1000 de prieteni fara folos unu si bun daca e prieten adevarat

de fapt stii cum se spune fiecare face ce vreawinkinglaughing

| albastrel a răspuns:

Aici!

| adrianhasde a răspuns:

Pe internet sau in lumea reala, trebuie doar sa te uiti in stanga si in dreapta.

| Criiss16 a răspuns:

Oameni cu care sa te imprietenesti, gasesti la orice colt.Chiar si aici.

Salutari.happy

| powergirl a răspuns:

Oriund evrei numasi sa stii sa vb cu ei
bafta

| soseta ucigasa a răspuns:

Depinde cat de noi. Scoala, gradinita, maternitate...

| mikey a răspuns:

Pai aici...
Eu prefer sa gasesc sa imi fac prieteni si sa-i intalnesc.
Si daca iti faci prieteni noi vezi ca ``pisica blanga zgarie rau`` sau asa ceva ii proverbu ala inainte de a te imprieteni cu cineva studiaza-llaughingvezi ce mutra are si apoi vb si incetul cu incetul nu asa direct sa-i spui totate secretele ...cine stie unde poti ajungetongue

bye

| Rizer a răspuns:

Poi gasi oameni prietenosi si pe strada si la scoala si la servici si la piata depimde cum ii ei si cum te comporti cu ei!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In parc, la puscarie, cand stai la coada la somaj, in spitale asteptand doctorul(6h), pe peronul garii, la politie pana iti completeaza un politist un formular avand in fata abecedarul. Sunt multe locuri, si depinde unde te simti bine ca oamenii sa-ti vada partea creativa si nu cea in care stai incruntat(si dai stupizi) sau ai alte probleme(de obicei in familie cand o prinzi cu o unitate speciala de pompieri) hai pabatting eyelashes
Va pup yak. happy

| diana_2054 a răspuns:

Oameni noi gasesti aproape oriunde; important e ca tu sa te simti bine cu acei oameni si sa ti placa sa petreci timpul cu persoanele respective. Poti sa gasesti oameni noi si iesind cu prietenii prietenilor tai, pe tren, intr-un cabinet stomatologic, insa din pacate vei gasi si oameni cu care nu o sa vrei sa te imprietenesti.