| Antonia1234 a întrebat:

Unde sa merg in vacanta?La mare sau la munte?In strainatate?In ce tara?Si ce sa fac acolo?

Răspuns Câştigător
| ionutz1890 a răspuns:

Pai unde vrei tu măi in ţara Italia roma poţi la mare mai încolo că acum nu are rost este prea frig sau cum vrei este mai bine la munte ca sa mergi sper că te am ajutat.

21 răspunsuri:
| enigmatica a răspuns:

Fugi si vezi Olanda, e tare frumoasa.

| acinorev a răspuns:

La mare, la munte, la bunici, ai putea, sa stii, sa mergi si in strainatate, dar doar distreaza-te! Mergi oriunde se poate merge intr-o vacasnta scurta de vara/ happy

| John90 a răspuns:

La munte nu are rost sa mergi daca nu e zapada si daca nu incerci sa te dai cu placa sau cu skiurile decat sa mergi sa te dai cu capac de wc sau stiu eu ce prosti mai bine mergi la mare...

| Antonia1234 explică (pentru John90):

Asa ma gandeam si eu.Imi place mai mult la mare decat la munte.Sau la munte...ca daca nimeresc t in loc de r atunci iese mate... urasc matematica!

| John90 a răspuns (pentru Antonia1234):

So i win? la mare iti recomand in grecia sau slovenia

| Antonia1234 explică (pentru John90):

Dc,cum e acolo?

| Antonia1234 explică (pentru ionutz1890):

happy da, merci

| ionutz1890 a răspuns (pentru Antonia1234):

Îmi dai fundă?

| Antonia1234 explică (pentru ionutz1890):

Hmmm...Pe TPU nu trebuie sa raspunzi ca sa iei funda ci ca sa ajuti oamenii...mai vedemthinking

| ionutz1890 a răspuns (pentru Antonia1234):

Ok cum vrei daca vrei sa imi dai dai dacă nu nu.

| Antonia1234 explică (pentru enigmatica):

Si ce sa fac acolo?, ca nu ma duc ca sa ma plictisesc

| andreea32 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa mergi in strainatate pentru ca nu poti avea oricand o oportunitate sa mergi peste hotarehappy alege tara care iti place sau despre care ai auzit lucruri frumoasehappynu ne lasa pe noi sa decidem happy alege ce iti place si unde crezi ca te vei distra mai binehappy

| Antonia1234 explică (pentru ionutz1890):

Vezi ca ti-am da un mesj, vezi, si raspunde-mi.

| raluk27 a răspuns:

La turci, ulta all inclussive big grin

| ionutz1890 a răspuns (pentru Antonia1234):

Mulţumesc foarte mult!

| ionutz1890 a răspuns (pentru Antonia1234):

Dami idul tau de mess sa iti arat un truc pe TPUhappy

| Antonia1234 explică (pentru ionutz1890):

Cu placereeee

| Antonia1234 explică (pentru ionutz1890):

Ok ti-ll dau prim mesaj

| ionutz1890 a răspuns (pentru Antonia1234):

Cum adica prin mesaj adauga uh ionutserban89

| Antonia1234 explică (pentru ionutz1890):

Am bagat

| enigmatica a răspuns (pentru Antonia1234):

Olanda este o tara foarte frumoasa. Nu ai ce pierde, mai ales daca vrei sa o vizitezi. In plus, cine s-a dus acolo, nu a mai vrut sa plece. Multi din Romania s-au stabilit acolo.