| Brilliant1997 a întrebat:

URGENT!

Salut, am 15 ani si as vrea sa-mi fac un card visa electron la banca ing pentru a juca la pariuri online la cei de la bet365.
Intrebarea mea este, de la ce varsta iti poti face un card visa electron la ing? ce acte sunt necesare? trebuie sa fi insotit de un tutore?

Funda + Vot...

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

De la varsta de 18 ani iti poti face card la ING si de la 16 ani la BCR (card junior).
Bafta!

| miasdbnqwyiudnwqiygu a răspuns:

De la 14 ani in sus, cel putin la BANCPOST.
Si in legatura cu bet365 nu cred ca vei putea juca chiar daca ai card, caci esti minor.

| alexandra2859 a răspuns:

Tu vrei ca la 15 ani sa iti faci card? si mai rau daca de la ani astia pariezi cand o sa ai 20-25 de ani ce o sa faci? stai cuminte la ani astia si vedeti de scoala.

| IndiferentXD a răspuns:

La 15 ani ai nevoie de un parinte, tutore pentru. ati face card!
La pariuri sportive online trebuie sa ai 18 ani, trebuie sa iti dai datele dupa buletin, cnp'ul, la un momendat iti va cere o copie dupa buletin, deci iti e imposibil! poate sa iti faci cardul si contul pe numele unei persoane majore!