| sweetmih a întrebat:

Urgent TPU! Imi place foarte mult engleza si nu vreau sa devin progesor, ci traducator. Cat este salariul general pentru un traducator incepator cu diploma de facultate. (Sunt clasa a 7-a dar mai bine ma gandesc acum decat sa regret mai tarziu) DAU FUNDA big grin

Răspuns Câştigător
| Robert_Iriminescu_1996 a răspuns:

Ei bine daca iti place engleza si vrei sa ajungi translator nu te opri fa-ti visul traiesteti visul nu regreta apropo si mie imi place engleza daca vrei sa vorbim vreodata adauga id meu de mess boss.robert45