| teodora555 a întrebat:

Va bucurati ca vine scoalacrying(?

7 răspunsuri:
| Fragile a răspuns:

Nuu,în niciun caz.

| timioros a răspuns:

A fost frumoasa vacanta asta, dar orice vacanta nu are nici un farmec fara scoala.ma bucur totusi ca-mi ravad colegii/

| HappyPebbles a răspuns:

Intr-un fel da...pentru ca imi revad colegii, dar cand ma gandesc la orele de matematica NUlaughing

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am inceput-o deja, pot spune ca nu prea ma bucur, dar oricum o sa ne obisnuim cum o facem de fiecare data. La scoala te mai razi de un prost(doi), acasa ce poti face, doar sa stai intreaga zi.
deci ma bucur si nu prea.