| AlexPascu a întrebat:

Va mai aparea vreun film Harry Potter?
Adica cu acelasi Harry sau cu un altul in rolul lui
.

Răspuns Câştigător
| Alexandru98 a răspuns:

NU, deoarece J.K Rowling a scris doar 7 cărți despre Harry Potter si deja sau făcut toate filmele

10 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nu,au terminat cartile.
Doar sa faca un remake...dar asta ar distruge si ultima farama de onoare pe care o mai avea hollywood-ul

| cosminache a răspuns:

Nu.

| Ramona000 a răspuns:

Nu cred

| NoOne18 a răspuns:

Nu cred.

| EmiiLoveYou a răspuns:

Nu. Acum Harry Potter este mare si plus ca s-a facut dupa toate cartile. Poate o sa apara ceva de genul, dar nu cu Harry P.

| Omega233 a răspuns:

Trololol lol lo- NU! happy

| zuzuzic a răspuns:

Buna! Nu cred ca o sa mai apara, au terminat toate cartile happy

| TheVladz99 a răspuns:

Nu deoarece nu mai sunt carti, au murit multe personaje importanta de exbig grinumbledor, voldemort, etc si nu ar mai avea ce subiect sa puna

| fatarebela21 a răspuns:

Sa speram ca va aparea

| HardSlayer a răspuns:

Nu cred