| Madison a întrebat:

Citisem undeva ca ar mai aparea un film Harry Potter in 2011.
stie cineva daca e adevarat sau e doar un zvon?

11 răspunsuri:
| DEBrown a răspuns:

Da, este adevarat. Este "Harry Potter si Talismanele Mortii" partea a II-a. Abia il astept. O sa apara pe 15 iulie 2011. Pentru mai multe detalii click aici http://www.cinemarx.ro/......82361.html

| Lexii a răspuns:

Da. Harry Potter and the Deadly Hollows, partea a II-a are premiera pe 15 iulie 2011.
Am citit si eu intr-o revista.
Sper sa te-am ajutat. Fundabatting eyelashes?

| Cretaker a răspuns:

Da, face parte din-

...nu mai conteaza, Maddie.Stii foarte bine deja ca apare filmul ala.

Daca o sa am pistarii, te duc la IMAX 3D.
O sa vezi si parul de pa fata a lu' Daniel Radcliffe cu super-mega-ultra-giga-hd

| StubblyTooth a răspuns:

Da apare pe 15. 07. 2011 in Romania ''Harry Potter and the Deathly Hallows: Part II ''

| Bihter a răspuns:

Asa este, apare a doua parte din ultima carte, nu sunt fana deci nu mai stiu cum se numeste filmul

| HardcoreCountry a răspuns:

Da, apare în August şi este partea 2 din ultimul film Harry Potter şi talismanele morţii.

| Ionutz_1837 a răspuns:

Da va aparea si va fi ultimul am auzit ieri la stiri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, face parte din Harry Potter and The Deathly Hallows, e a doua parte.Prima a aparut deja, acum urmeaza sa apara si a 2-a in Iulie.
Bafta`!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !

| justAgirl_8912 a răspuns:

Da... a aparut anul asta harry potter and the deathly hallows partea 1 si in 2011 apare partea a 2 a... ultima parte din seria harry potter

| Ramo_1033 a răspuns:

Da, este adevarat.
A aparut recent Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 iar in 2011 apare partea a doua si ultima.hee hee
[chiar ca este filmul unei generatii, ne.am nascut si. mbatranim cu elsmug ]