| MrWrestleMania a întrebat:

Va rog ajutati-ma. La counter strike 1.6 tastele F9, Insert si End, daca le apas si sunt in joc, ma scot de pe server. M-am uitat in optiuni, dar nu am regasit tastele acestea. Ce sa fac sa nu ma mai scoata pentru ca am nevoie de ele pentru un h*ck.

Răspuns Câştigător
| GaBrIeL_6760 a răspuns:

Uite asa faci intri in cs deschizi consola si scrii asa unbind DEL ca sa scoti blind-ul de pe Delete, pentru Insert unblind INS iar pentru F9 unblind F9 si gata cand activezi hack-ul iti baga el automat blind-urile, 100% merge asa cum team zis eu. daca nu te descurci adauga id asta gaby_pro93

2 răspunsuri:
| FesCuDungi a răspuns:

laughinglaughing cauat h@ck care sa nu mai foloseasca acele taste laughing

| GaBrIeL_6760 a răspuns:

A scuze am uitat si de END scrii asa unblind END bafta