| anonim_4396 a întrebat:

Va rog raspundeti! crying la tara (la bunici) ori acasa? straight face nu stiu unde sa imi petrec vacanta! la tara imi fata iepuroaica iar la oras este ziua sorei mele! ce ma fac? crying

Răspuns Câştigător
| Helioot a răspuns:

Pai...daca iti fata iepuroaica nu e nici o distractie ( are grija de pui deci in prima saptamana nu ai cum sa ii vezi )
Deci mai bine acaaasa

7 răspunsuri:
| Biutzuca a răspuns:

Ms :* dau fundita dupa ce vad unde era mai bine crying

| Biutzuca a răspuns:

Acasa e mai bine+ca iepuroaica NU po fatat sad

| maniac a răspuns:

laughing deci ia-o si pe sorta la tara si faci o mega petrecere : sarbatoresti ziua sorei tale si te duci si la botezu iepureluirolling on the floor

| criiisa a răspuns:

Eu as sta cu sora meahappy

| LADYBi2a a răspuns:

Normal ca ar trebui sa stai in oras la ziua surioarei tale, ea face parte din familie happy.cum crezi ca s-ar simti sa nu te vada la ziua ei? pune-te in loucl eiwinking. iepuroaica mai poate fata o datahee hee

| Mdiidn a răspuns:

Nu o sa patesti nimic daca nu iti faci griji de iepuroaica dar mai bine mergi la ziua surorii tale se va bucura mai mult sa te vada decat un iepuras care zgarie sau musca.

| fetitza_4476 a răspuns:

Eu cred ca la tara e mai ok pentru ca la oras ai timp sa stai cat vrei, dar macar profita de vacanta si du+te la bunici, la aer mai curat ca in ora...