| anonim_4396 a întrebat:

Va rog spuntimi si mie secrete despre barn buddy pls de ex :cum fur cand are cainele mancare, cum pot obtine iepuras catelus si pisicuta mica ...etc

pls dau fundita[batting eyelashes]

Răspuns Câştigător
| Justina10ify a răspuns:

Funda?big grin

2 răspunsuri:
| SCosmin a răspuns:

Ba nu cu furatu eu iti dadeam akta metoda. si cu iepurile cu catelusul si cu pisicuta tile faceam direct

| Justina10ify a răspuns:

Ca sa obtii pisicuta si catelusul trebuie sa dai clik pe ele (stanga) si iti va aparea pe pagina profilului...prietenii tai trebuie sa dea clik acolo(cat mai multi) si asa ti se va da.
Si iti spun mai degraba iti plantezi flori, nu conteaza daca sunt scumpe pentru ca iti dau mai multi bani decat legumele si fructele.
Sa-ti plantezi plantele care fac medalii si cupe de aur, pentru ca daca faci medalii si cupa iti da monede si bani rosii.
Daca vrei sa furi de la cineva care are casa peste pamant, da repede clik pe plante ininta sa apara casa( este un timp de cateva secunde).