| lov343v3rally a întrebat:

Se apropie ziua mea si habar n-am ce cadou as vrea de la parintii mei! Imi puteti da idei? Funda!
P. S.:Implinesc 12 ani!

3 răspunsuri:
| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Ce taree! Tu le spui ce cadou sa iti ia? Ok.Pai nu stiu, tu te cunosti cel mai bine. Poti sa iti iei haine(mai ales ca va incepe un nou an scolar), accesorii, genti,o carte interesanta,un parfum, un jurnal cu cheita, un urs mare de plus. Sper sa iti placa ceva de aici!

| Alexutza6755 a răspuns:

Daca iti place sportul, poate sa-ti ia o bicicleta, role,(daca-ti place), daca iti plac jocurile pe calculator, spune-le sa-ti ia niste CD-uri cu jocuri, sau de muzica, etc.Cadoul tau depinde de tine, tu te cunosti cel mai bine.

| LifeIsAJoke a răspuns:

Un joc super tare care iti place tie, un catel, o bicicleta, etc.