| Roxana_6190 a întrebat:

Va uitati la Fara sani nu exista paradis? Daca da, ce parere aveti despre Catalina si Yessica?

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

Catalina este foarte naiva si crede orice, iar cu cati bani are mai multi cu atat se simte mai implinita. Vrea calatorii, vacante scumpe sau diamante. Yessica ii "da apa la moara" si nu ii deschide ochii. Am vazut pe internet finalul, si, ca sa nu dezvalui prea multe Yessica o v-a trada pe Catalina. Deci sa va feriti de asa prieteni!

16 răspunsuri:
| Moneyandfame a răspuns:

Fara creier nu exista viata.

| aragon18 a răspuns:

Sunt de aceeasi parere cu sonia95 happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, ma uit. Dar in episodul de azi moare Bayron si`l iubeesc!rolling on the floor

Catalina deja ii cam prea...thinking Ii putin exagerat... da` e super fain!:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi la inceput imi place de ele...sunt nebune...la sf...banii le cam duc pe cai gresite j Yessica ii doar pe interes...in rest ii una dintre cele mai faina telenovele...:X:X imi place ideea j ca sunt multe intamplari...detest filmele monotonebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place de Catalina ca ii face pe barbati dar uneori o cam da in desene.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai Catalina si Jessica vor totul...nu se multumesec cu putinul... ele vor din ce in ce mai mult... dar Catalina ajunge mai bine decat Jessica ca il are pe mosulicalaughing dar dupa ce Jessica il fura este chiar invers...si am vazut pe you tube cum se termina...Catalina moare, iar Jessica ramane fericita cu mosulica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Diavolitza e super sh stie cum sa ii duk d nas p toti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Catalina e ff naiva si asculta tot ce zice yessica... Iar jessica stie ce face si de la inceput a avut interes.de pe urma catalinei avea sa castige multi bani, deoarece cata putea sa aiba orie barbat isi doreste.Si sincer mie mi se pare ca, cam are dreptate cand o tradeaza pe catalina.fiindca jessica a adus`o unde e si cata se gandea doar la ea insusi.asa ii trebuie daca are prea multa incredere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ma uit aceasata tenelovela are o morala. eu m vazut sfarsitul da sa stitit ca este nu chiar frumos. e bine o sa vedeti voi laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Catalina este o tanara care vrea sa reuseasca in viata.lupta prin orice mijloace pentru a-si implini visele... dar cand are bani devine prea egoista cu toata lumea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place foarte mult de Catalina, si de Jesica insa acum nu ma prea impac cu ideea ca Jesica a tradat-o pe Cata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super amandoua numai k Yessica nu ii e prietena cu adevarat lui Catalina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2 fete naive care st in cautare de lux dar care nu-si dau seama ca risurile pa care le fac ele le vor cauza mai tarziu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ma uit la milm. Prerea mea despre Catalina. Imi place foarte mult cum joack e preferatamea si imi pare rau ca moare la final. Imi place si de Yessica dar ma cam enerveaza rolul iei!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Catalina nu-ti da seama ce sentampla in jurul ei

Răspuns utilizator avertizat