| DiannaDi a întrebat:

Ce parere aveti despre telenovela fara sani nu exista paradis?tongue

6 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Si pana la urma exista sau nu paradis fara sani?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super naspa finalul Catalina nu trebuia sa moarasad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci, mie nu imi place deloc! E foarte urata, e un film aiurea... voi ce parere aveti despre telenovea Dona Barbara?

| beorange a răspuns:

O prostie. Telenovelele sunt facute ca sa inveti numai prostii din ele. N-ai nimic bun ce invata din ele.Pe parcursul tuturor telenovelelor toata lumea se cearta, se omoara si la sfarsit toata lumea ii fericita. se casatoresc aia buni si ceilalti mor sau is in inchisoareoh go on... o prostie asa se intampla mereu

| laurika2990 a răspuns:

Nu ma uit la aia si nu imi place dar daca tie iti place nu te opresc uitete!

| annie23 a răspuns:

Nu prea mi-a placut finalul. A lasat sa inteleaga fiecare ce vrea...parerea mea.In fine, mi-ar fi plact mult ca Titi si Catalina sa ramana impreuna.:X