| thegreatgatsby a întrebat:

Va uitati la "Fara sani nu exista paradis "? Ce parere aveti? Eu una nu o suport pe Catalina! x(

Răspuns Câştigător
| Psihoyounger a răspuns:

Nu mai uit...

psihoyounger

22 răspunsuri:
| Psihoyounger a răspuns:

Raspunsul meu te-a ajutat atat de mult? Mersi oricum...

Psihoyounger

| thegreatgatsby explică:

bravo laughing

| diana a răspuns:

Nici eu nu o suport pe Catalina.Personajul meu preferat este Vanessa.

| Betty18 a răspuns:

Eu ma uit dar nu imi place personajul catalina...pe cat e de frumoasa pe atat e de proasta...si pe deasupra ma e si fitoasa

oricum finalul e tare catalina se sinucidebig grin
nu avea cum k serialul sa se termine cu un final fericit pentru catalina

| ina a răspuns:

Ma uit uneori... Eh, Catalina aceea e atat de naiva...Mult prea naiva ca sa fie atat de real.Insa imi place melodia de la inceputlaughing

| MADALINAAAA a răspuns:

Adevarul este ca se exagereaza cu naivitatea Catalinei...adica fata asta chiar zici ca e venita dupa alta planeta... dar e foarte frumoasa.

| Bebitza_3599 a răspuns:

O fi naiva dar poate nici ea nu tear suporta sad e naiva dar asta e.

| oanaonixy a răspuns:

Ma uit da pana la urma catalina o sa moara crying am vazut pe youtub am scris sin senos no hay paraiso final

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invatamantul din ziua de azi trebuie sa fie foarte bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma uit, si imi place filmul...catalina e atat de frumusica dar atat de naiva. dar totusi e cea mai frum.inaintea julietei, vanesei jesicai si nataliei si nu suport sa se vorbeasca ca cata nu e frumusica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ma uit. E foarte frumoasa telenovele. P Catalina o suport
, dar pe Yessica nu o mai suport de cand a tradat-o pe Catalina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ma uit si este un film misto

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super replica Bebitza laughing ai nota 10 din partea mealaughing)) Eu una nu suport telenovelele pentru ca iti poti da seama de finalul lor de la primul episod al telenovelei... dar asta chiar e interesanta... e putin mai...altfel...nu imi prea place k s-au modificat orele de difuzare dar .ma acomodez eu...happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaaaaaaaa e super filmu nu am mai vazut d mult o telenovela asa buna.....hm catalina da joaca cam fals

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaaaaaaaa e super filmu nu am mai vazut d mult o telenovela asa buna.....hm catalina da joaca cam fals

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place telenovela, si imi plac mult personajele dar nu-mi place de diavolita adica jessica, si nu-mi place nici de albeiro, nici de mama catalinei, imi plac in schimb paola si jamila, le ador, dar voua ce personaje va plac?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miemi place Catalina e foarte frumoasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io o iubesc pe catalina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu o ador, o iubesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mama uitat doar putin dar mi-a placut foarte tere!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca aceasta tenelovela esta e foarte tare.Mai era multa tensiune, te tinea cu sufletul la gura.Mai ales cataline si titi unu langa altul!

| adina_6488 a răspuns:

Ma uit si imi pare rau ca s-a terminat si tu daca nu o suporti pe catalina vrei sa spui ca iti place jesica esti varza