| dragutza a întrebat:

Cine se uita la "fara sani nu exista paradis"? eu da, ma uit si preferata mea e catalina si paola! a voastra?

11 răspunsuri:
| dragutza explică:

Stiu, foarte trist ca a murit, mai ale ca era asa de dragut!happy

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Byron ce dragut era:X

| Ceva ciudat. a răspuns:

Pai mie una Catalina mi se pare prea fitoasa de cand ii merge binestraight face...In schimb imi place de Julieta:Xbig grin

| den a răspuns:

E chiar interesant... poate asa isi vor da seama toate papusile din plastic ca banii nu sunt totul

| Creatsaaaaaaa a răspuns:

Jesica:Xsi catalinahappy

| anda_9874 a răspuns:

Byron :X arata suuuuper :X:X stiti cumva in ce filme/seriale a mai jucat? big grin

| adynna_8265 a răspuns:

Si eu ma uit ador filmul:X

imi plac toti actorii...este un film reusit

pacat k "a murit" byron crying

| Ioonela a răspuns:

Catalina si jessica big grin happy

| vio a răspuns:

Da frumos serial... dar sper ca si invatati ceva din el...hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Marcial laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cea mai faina telenovela imi place foarte mult cel mai mult o admir pe paola si jimena, dar si de catalina