| szmotovio a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata sa fiti atat de ocupati, stresati la job incat sa uitati sa raspundeti iubitei la un mesaj?

Răspuns Câştigător
| RobertTmroo a răspuns:

Se poate intampla, mie personal mi s-a intamplat sa uit pe moment sa raspund la un mesaj trimis de un prieten, dar dupa vreo doua ore mi-am adus aminte, nicidecum sa uit total, dar o iubita/iubit asta e deja mult mai important decat un amic, prieten... Nu e ok sa se intample asta, iar daca se intampla de mai multe ori atunci din pacate acea persoana nu stie ce e cel mai important pentru el/ea, deci are alte prioritati si asta cu siguranta o sa observi cu timpul si in comportamentul lui, in diferite situatii..., cu siguranta o sa iti dai seama daca a fost doar un caz izolat din cauza stresului sau e doar inceputul unui drum care nu duce nicaieri, mai ales nu duce la fericire. Bafta in toate happy!

6 răspunsuri:
| cuvant a răspuns:

Da...S-a intamplat, deoarece la job incerc sa dau randament 100%

| ChrissD a răspuns:

Am auzit persoane dar la condamn familia e mai presus decat ori ce

| Gabryel98 a răspuns:

Dap,de cateva ori insa ea ma inteles si ma iertat!

| Tudorand a răspuns:

Eu uit uneori ca existalaughing

| MichelTelo a răspuns:

La mine s-a întâmplat invers - am fost atat de "ocupat" cu iubita, încât am uitat să mă mai duc la serviciu...
Două zile la rând.