| MiuuuxD a întrebat:

S-a intamplat vreodata sa visati ce cititi? mie tot timpulbig grin

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cateodata si mie mi se intampla sa visez ceva ce se va intampla... dar am visat si dupa fapt. Era legat de trecut

| Malvina24 a răspuns:

Foarte amuzant. Mie nu mi s-a intamplat asta insa de multe ori mi se intampla sa visez ceva de acre mi-e frica, alteori imi visez prietenii sau ma visez pe mine intr-o lume a mea.De exemplu aseara am visat ca luasem o nota mica la teza si eu stiu ca am invatat pentru teza si ma intrebm oare de ce.Eram hotarata sa cer o explicatie doamnei profesoare. Apoi suna telefonul...era alarma ceasului care imi spunea sa ma trezesc...pff e o noua zi happy

| MrsBrunetzyka a răspuns:

Da! si mie la fel!

| askCindy a răspuns:

Nu, dar suna interesant. e ca si cum ai viziona un film regizat de tine. mi-ar place si mie sa visez ce citesc