| anonim_4396 a întrebat:

S-a intamplat vreodata sa visati ca v-o muscat de fund un raton?

7 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Nu

| Silviu591 a răspuns:

Da.de fiecare data

| jolie a răspuns:

Am visat ca ma muscat de deget si dupa am aflat ca sunt insarcinata fa-ti un test pentru ca asta este semnificatia visului BEBE

| elamit a răspuns:

Nu

| belltech a răspuns:

Nu, doar cainii. Peste un raton era sa dau cu masina la 2 noaptea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, nu am visat asa cevalaughing.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai simtit vreo placere cand te-a muscat de ai postat la dragoste & sex?
Acum vorbind serios visele sunt reluari ale unor imagini inregistrate in subconstient. Probabil ai vazut asa ceva la televizor, iar noaptea cand gandurile zboara s-a intamplat minunea