| ZgomotFaraSens a întrebat:

Hei'! Vi s-a mai intamplat vreodata sa faceti o actiune ( sa faceti un lucru. ceva ) si sa realizati de abia dupa aceea actiune ca stiati ca se va intampla? Chiar nu am idee ce mi se intampla! Chestiile astea le am mereu. Stiu un singur lucru că ce am eu se poate numi un Deja-Vuu?! raised eyebrows. As avea nevoie de niste pareri, dau FUNDA!

3 răspunsuri:
| YoBuDy a răspuns:

Da. Deja-vu instinct spune-i cum vrei.

Deja-vu = un lucru prin care ai mai trecut

Succes

| Azonto a răspuns:

Mi se mai intampla si mie de obicei cand imi sta mintea la altceva, incearca sa fi mai atent/a

| Numedecont a răspuns:

Si eu patesc mai mereu, eh suntem noi mai neatente/i.