| jackieKAY a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata sa va luati ceva de imbracat si sa purtati acel ceva in fiecare zi (combinat, dar in fiecare zi), sa va "indragostiti" iremediabil de el? si sa va intrebe lumea daca nu aveti bani sa va luati alte haine? laughing mie da.

6 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Mi s-a intamplat iarna asta sa imi cumpar un cardigan gri si il purtam absolut tot timpul, bine nu mi-a zis nimeni ca nu am bani sa imi cumpar alte haine deoarece mereu il combinam cu alte haine insa imi mai ziceau prieteni sa nu il mai port asa de des.

| Roberta a răspuns:

Hey, da obisnuiam sa fac asta cand eram mai mica dar si acum daca este vorba de anumite lucruri care imi plac in mod deosebit, dar recunosc ca nu mi s-a intamplat ca cineva sa imi zica asta! Singura care obisnuieste sa imi reproseze este mama! big grin

| WR104 a răspuns:

Nu

| adelina899 a răspuns:

Mi s-a intamplat sa ma " indragostesc" de un anumit obiect vestimentar si sa'l port mai des dar nu chiar asa incat sa ma intrebe lumea daca nu am bani sa-mi iau altu laughing)

Răspuns utilizator avertizat
| adelina899 a răspuns (pentru jackieKAY):

Mai des inseamna mai des decat alte faine dar nu EXCESIV