| anonim_4396 a întrebat:

Vinde cinava caine de rasa din brasov? Daca va ajuta cu ceva dau fundittza. love struck

Răspuns Câştigător
| ATHOS a răspuns:

Exista crescatori de caini in judetul Brasov.
Ar trebui sa te decizi mai intai asupra rasei si abia apoi sa incepi cautarile.
Dupa ce ai ales rasa care crezi ca ti se potriveste ai urmatoarele variante : a) mergi la Asociatia Chinologica din judetul tau pentru a-ti recomanda un crescator si b)mergi la medicul veterinar din zona ta si stai de vorba cu el pe aceasta tema.
Iti doresc din tot sufletul sa-ti alegi cainele ca ti se potriveste!

1 răspuns:
| ioana999999 a răspuns:

Si eu sunt din brasov si as dori un caine daca gasesthi ceva trimite un mesaj