| b3bita a întrebat:

Vine si iarna. voua va place? Adica mno, nu aveti de ales... dar chiar va place? laughing Mai ales la mine in oras nici zapada nu prea este, mai mult flescaiala... si eu sunt o fire mai friguroasa ...Deci cred ca m-am facut inteleasa ca nu o prea ador... si se pare ca vine iar... laughing eh lasa daca am suportato pana acum... laughing Deci? tongue

Răspuns Câştigător
| Gabry a răspuns:

Iubesc iarna, e anotimpul meu preferat pentru ca Vin sarbatorile mult asteptate, joaca in zapada (la munte, caci in Bucuresti nu mai ninge ca altadata...), ma plimb cu sania, stau cu mama in bucatarie pregatind cele mai gustoase mancaruri si imi mai place si admosfera.Atunci cand afara este foarte frig, in casa este frig iar toti membrii familiei incercam sa ne incalzim reciproc + cana cu ciocolata fierbinte love struck!

15 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Îmi place foarte mult iarna. Îmi place frigul, zăpada... mai puţin sărbătorile. dar pe total îmi place. E drept că nu mai prea este zăpadă iarna în marile oraşe, dar dacă vrei o găseşti. Am nişte poze făcute pe iarnă la munte... Sunt superbe. Şi pe desktop peăstrez o poză cu iarna. Sunt mult mai liniştită şi împăcată cu mine iarna.

| inna a răspuns:

Nu imi place iarna happy.

| M4RK a răspuns:

Mie imi place iarnahee heecu atv-ul happy

| ViVi a răspuns:

Nu imi placecrying iar mi-ai amintit laughing

@vivi

| xibalba a răspuns:

Imi place mult iarna si urasc vara. Iarna poti sa te incalzesti si pui 5 cojoace pe tine, dar vara ajunge sa fie atat de cald, incat nu mai ai ce sa dai jos de pe tine si tot cald iti e.

| MM a răspuns:

Cu gandul la primavara, am sa o suport mai usor tongue

| madalicious a răspuns:

Buna!

nu...nu`mi placebig grin prefer vara ca pot sa port fustite scurte pantalonei care imi scot picioarele in evidenta.:-> iar iarna te bagi in niste pulovere groase.ca nu`ti mai vezi capul!laughing) si oricum nu prea ninge.deci nu e o bucurie ca vine iarna! mai bine sta acolo de unde vine...

| just|breathe a răspuns:

Mie imi plac toate anotimpurile... dar toate sa fie la timpul lor, nu sa fie frig vara si cald iarna.Acum nu ma prea incanta ca vine iarna, dar cand va veni sigur imi va placea(sincera sa fiu mi-e cam dor de plaja sad...mai ales ca nu prea am fost atat de des anul astasad)

| christabell a răspuns:

"Iarna nu-i ca vara", cred ca recunosti citatulbig grin.Nu suport frigul, zapada mi-ar conveni daca ar fi caldabig grin.Prefer caldura torida, marea si palmierii.

| b3bita explică:

Gabry merci de perspectiva tongue. m-ai ajutat

| StilSanatos a răspuns:

Buna, e frumoasa iarna, peisajul acela parca arata ca puritatea sufletului unui copil, iti da linistea aceea de care avem nevoie de multe ori, te intrebi daca mai crezi oare in craiasa zapezilor ca atunci cand ne spunea bunica cand eram mici.etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi place, in Bucuresti este frig si zapada mai deloc, anul trecut doar vreo 2 saptamani intr-o luna si inca doua in alta, e urat bate vantul, ger cumplit uneori, asta e, ne imbracam bine si gata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai frumos anotimp este iarna....zapada face totulhappytongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

iubesc iarna o ador pentru ca vine craciunul, ninge, ma dau cu sania. Si nu nu mai atat toti ar trebui sa iu beasca ori ce anotimp.
love struck happy happy happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi place iarna!