| YesViRginia a întrebat:

Visez incontinu o fata care mi-a fost colega in generala.In vise tot o sarut,o imbratiez, suntem fericiti.Visele devin mai puternice in perioada sarbatorilor, in perioada cand se tine post.craciun,paste.Ati patit asa ceva? Ma simt bine cand ma trezesc si mi-ar place sa o intalnesc odata sa ii spun acestea. Oare ce reactie ar avea? Visele le am de ani buni.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Acum e posibil sa aiba gagic sau a plecat in strainatate, caut-o si spune-i ce vrei poate e singura si i-ar placea sa fie cu tine.

| YesViRginia explică (pentru mgtow):

Zvonurile spun ca are gagic si e plecata-n strainatate.Ramane sa-mi fac un tatuaj cu ea si sa ma sinucid apoi.Macete,Macete,Maceeteee ))

| mgtow a răspuns (pentru YesViRginia):

E ee am dat cu presupusu oricum.

| AndradaE a răspuns:

Vorbeste cu ea, poate e un "semn".