| nutzu' a întrebat:

Voi ati simtit vreodata ca aveti langa voi o persoana, care nu are nici o legatura de sange cu voi pentru care v-ati da viata fara sa stati pe ganduri.
Exemplificati va rog.

12 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Da.happyAs face asta pentru cea mai buna prietena a mea big grin Elizalove struck
Este ca si sora mea.Ne-am nascut in aceas zi.In acelasi anlove struckNe cunostem de cand aveam 9 anibig grin
As face orice pentru ea.happyAsta pentru ca si ea a facut totul pentru minelove struckMa ajutat mereu si stiu ca pot avea oricand incredere in ealove struck

| Silvia a răspuns:

Deocamdata, nu...big grin

| SweetCandy a răspuns:

Da pentru iubitul meu, sincer suntem 2 persoane total diferite si de multe ori ne contrazim din toate prostiile, insa pentru el as face asa cevabig grin si nu spun asta in lipsa de ocupatiehappy chiar as fii in stare sa imi dau viata pentru elbig grin

| arysa a răspuns:

Pentru cateva prietene ale mele, insa expresia "a-si da viata" mi se pare cam dura; as face multe lucruri pentru ele:X

| adrianhasde a răspuns:

Da, pentru o cantareata pe care o divinizez, as fi in stare de orice.

| Cryssy a răspuns:

Da. Am simtit asta. Pentru doua persoane as face orice. Absolut orice. Numai pentru ca lor sa le fie bine.

| www a răspuns:

Nu mi-as da viata pentru nimeni, chiar pentru nimeni. Dar sunt vreo 2 persoane pentru care as face aproape orice, le cunosc de cand aveam 5 sau 6 ani.

| Mixed a răspuns:

Buna...
am avut ...era vorba de cea mai buna prietena a mea. dar a trebuit sa plec in It...crying si s-a cam subtiat "firul prieteniei"
imi pare ft rau. dar nu mai am csf crying

| y8yujfuyyfvuy a răspuns:

Fffffffffffffffff

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am ajuns la varsta potrivita, da in fine, da! Il respect si ma ajutat de multe ori, mi-a dat sfaturi la momentul potrivit. happy

O seara linistita happy

| ffy a răspuns:

Sa fiu oare singura egoista dar totodata sincera si sa spun ca nu mi-as da viata pentru o persoana care nu o cunosc.Vulnerabila sunt la copii atat...

| iuly_iulyana13 a răspuns:

Am simtit dar acum numai simt am avut o prietena care era ca si sora mea sau chiar mai mult decat o sora dar ma tradat...sad