| cuteandfunny a întrebat:

V-ati simtit vreodata ca traiti in pielea altcuiva si ca parca nu aveti nici o legatura cu lumea asta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De cateva ori. Cand simteam ca sunt in plus, ca sunt singura, chiar daca ma inconjurau foarte multe persoane. Era ceva gen "Ce caut eu in viata mea?"

3 răspunsuri:
| zambethツ a răspuns:

Da ubita.Se intampla uneori sa simti ca pierzi acel control cu lumea in care traiesti si sa te simti departe de ea.
cand simti ca te afli intr-un colaj sau mai bine zis cand pozele se deruleaza rapid si parca formeaza un film, un film care totusi pare ca se deruleaza sacadat. ici colo mai apare cate o poza prost developata…i am losing it…si sa te intrebi pe tine insuti:"si acum ce fac? unde fug? unde ma ascund? asta nu e lumea meastraight faceacum vreau sa ma ascund.acum vreau sa traiesc in pielea altcuiva, sa fiu un personaj dintr-o carte, sa fiu o eroina"sa uiti pentru un moment sau mai mult cine si ce esti cu adevarat.sa ti se para ca lumea din care faci parte nu are nicio legatura cu fiinta ta si da. m'i s-a intamplat.am simtit de multe ori lucruri de genul.stranii.care m'au facut sa gandesc cu adevarat. oare cine sunt cu adevarat? si normal mi-am dat seama intr'un final sunt un om. un om normal intr'o lume normala.desi de multe ori imi doresc sa traiesc in pielea altcuiva. dar trebuie sa acceptam asta e lumea noastra deocamdata cat traim suntem in ea dupa.nimeni nu stie si poate.nici nu va stii vreodata ce va fi pe mai departe!
Kiss papusa:*

| Reka_8688 a răspuns:

Nu. de ce? tu da?

| DragonuAk47_2463 a răspuns:

Cind fumez