Întrebare recomandată | MyLoveYAmY a întrebat:

Voi cand va doriti ceva luptati pana obtineti acel lucru oricat de greu ar fi? sau va dati batuti de la inceput? ori pe parcurs cand intampinati greutati?

4 răspunsuri:
| ςгเรtเภยкค a răspuns:

Cand imi doresc ceva cu adevarat lupt pana il obtin, nu ma dau batuta, ori cate greutati as intampina.

| Dariusuu a răspuns:

Depinde si pentru ce lupti. De exemplu lupti pentru o fata, si ea nu iti da nici o sansa. Mai are rost? Acum pe bune.

Lupti pentru ce iti doresti, pentru fericire.
Speranta moare ultima.

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Depinde, câteodată da, câteodată nu.
Îs leneşă şi am ambiţia unei ţestoase.

| Julyanne a răspuns:

Daca stiu ca se poate indeplini, nu renunt. Vroiam sa devin populara pentru muzica, am devenit(cat de cat).N-o sa renunt, pot sa fac orice daca chiar imi doresc.