| anonim_4396 a întrebat:

Voi cand va plictisiti ce faceti?tongue Mai mult pe net ma referbig grin. Vreun site care va place? In afara de facebook si youtube...Niste jocuri, filme, teste, orice?big grin

7 răspunsuri:
| wintage a răspuns:

Incearca sa te uiti la seriale.

| Antonia981 a răspuns (pentru wintage):

Ma uit la "The Vampire Diaries" si "Gossip Girl" dar astept urmatoarele episoade big grin! Si ma uit la multe filme dar m-am cam plictisitbig grin

| wintage a răspuns (pentru Antonia981):

Inceaca niste Lie to me, Two and a half men, Seinfeld...
Ultimele doua sunt sitcomuri cu umor pur american.

| ღViS3CoLoRaT3ღ a răspuns:

Dap,ow,ourworld e cel mai misto joc, ...sau ma mai uit la un film sau anime onlinetonguebig grin
sau stay pe TPU si raspunzi la intrebaribig grin

| TheMitOfTheRedEyes a răspuns:

Eu m-am plictisit de filme deci incearca anime-uri, iar daca iti plac filmele e un animeu film care mi-o placut la nebunie Howl's moving castel sau daca nu poti sa te uiti la death note si elfen lied deadman wonderland si mai multe pe http://desene-animate.rascuplans.ro/ sau pe www.animekage.ro sau www.anime.kage.ro

| MrSnuggles a răspuns:

Cum a spus cineva adineauri : Seriale laughing Spre exemplu Gossip Girls, se uita colegele/colegii in disperarewinking

| RaduPhantom a răspuns:

Imi place sa jo happy wheels :)) www.totaljerkface.com/happy_wheels.php