| DeeutzaDalinutza a întrebat:

Cum se trimit fundele? aud pe multi cu intrebari la care se primesc funde, dar eu nu stiu ce inseamnalaughingva rog sa-mi raspunda cineva!

Răspuns Câştigător
| ImmortalQueen a răspuns:

Cand pui o intrebare, si primesti raspunsuri cel care ti se pare cel mai bun (care te-a ajutat cel mai mult in problema pe care o aveai ) Ii dai fundita. Fundita apare in dreptul fiecarui raspuns de la intrebarea pusa de tine. Dai "acorda fundita" si acel raspuns va primi fundita. Funditele apar in profilul celui care da raspunsul. Daca ai fff multe fundite poti deveni expert TPU.

(Fiecare fundita primita apare pe profilul tau )

Sper ca te-am ajutat!

2 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Regulamentul site-ului:http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

| DeNyyy a răspuns:

Buna.deci. tu ai pus aceasta intrebare .si.cineva ti-a raspuns foarte bine adica te-a facut sa intelegi ce inseamna sa dai o fundita. si in dreapta acelui utilizator care ti-a raspuns ai o fundita ...arata ca o fundita asa mai stearsa ...si dai click pe ea si apoi ok sau ce iti zice acolo mi se pare ca o sa te intrebe daca esti sigura ca vrei sa dai aceasta fundita. sau nu mai stiu cum. ceva de genul. bun deci asa se da fundita iar ea se acorda utilizatorului care crezi tu ca a raspuns cel mai bine a intrebarea ta
succes :*