| Alexandrup a întrebat:

Imi tot vin mesaje de la orange.Imi pun niste intrebari si daca raspund corect primesc puncte. Daca trimit raspuns la o intrebare, costa sms-ul?

4 răspunsuri:
| cata416 a răspuns:

Daca esti pe Orange si esti pe cartela poti suna la 100 si iti activezi extraoptiunea cu net gratis o saptamana

| miranda a răspuns:

Da, costa. Cred ca 0.89 euro.

| DeepLooking a răspuns:

0.89 euro

| sellyutza a răspuns:

Depinde daca esti pe cartela nu costa dar iti i-a credit. daca esti pe abonament costa.dar asa mi s-a intamplat si mie.dar eu am cartela si de la 5 euro (cu punctele aunate)acum am 6 euro.
bafta! funda?