| HypnoticPoison a întrebat:

Nu e o intrebare, mai degraba un indemnbig grin Da-ti funde daca tot puneti intrebari si primiti raspunsuri din consideratie fata de cei care va raspund. Nu o spun pentru mine deoarece nu dau eu cel mai bun raspuns la intrebari mereu, o spun pentru toti ce isi dau interesul si raspund la intrebari. Eu de exemplu chiar daca nu dau funda prima sau a doua zi dupa ce primesc raspuns la intrebarile mele de indata ce pot dau funda la cel mai bun raspuns si folositor sau inteligent la restul raspunsurilor...nu stiu cine a citit tot ce am scris dar am zis ce am avut de zis tongue

Răspuns Câştigător
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus Ella! Lasă-le încolo de funde, bine că te-ai răcorit. Important este că se primesc răspunsuri.
O zi cu zâmbet să ai!