| RaluckSakura a întrebat:

Voi ce ati primit de Craciun nu ca m-ar interesa doar curiozitate laughing.happy

9 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Un Samsung Galaxy s2, o caciula si manusi.Dar tu? happy

| RaluckSakura explică (pentru pwp):

Eu am primit un telefon modern nou aparut o tableta haine noi si un sac de dulciuri...kiss

| ÐÿÅ a răspuns:

O tableta happy

| PinkPanter a răspuns:

Blugi,plover,ruj,parfum si un sac cu dulciuri

| Xtadelo a răspuns:

Bani.

| LolaLollita a răspuns:

Bani. Ii strang pentru ceva mai marebig grin

| RoboțelulAndroidDinTelefon a răspuns:

Am primit un sintetizator(un fel de orga electrica) Yamaha DGX-640 (costa in jur de 3500 de lei)+o chitara clasica Hofner+un catel mare, de plus.Anul asta,,, Mosul'' a dat multi bani pe cadouri...in jur de 4100 lei... happy

| DeyutzaDeea a răspuns:

Nimic, am fost cam rea laughing

| RaluckSakura explică:

Fain! Inseamna ca ati fost cuminti doar cu atat mai putin Deyutza te pup dulke Deea si pe voi ceilalti! kisskiss