| BeLyNdA a întrebat:

Ce aveti de gand sa faceti in vacanta de vara? De ce?

Răspuns Câştigător
| RoxYuuKikyo a răspuns:

Sa vedem:
18 iunie.Sainvat limba franceza la perfectie.
20 iunie. Si germana.
26 iunie.Sainvat calaria.
28 iunie.Cu sarituri la obstacole? Cu!
6 iulie.Sa invat pe dinafara 50 de poezii.
10 iulie.Sa invat inotul.
12 iulie.Plus sarituri de la trambulina? Plus!
15 iulie.Dac-as invata zilnic 5-10 cugetari si aforisme, la toamna as sti o mie. O comoara!
22 iulie.Sa fac un album filatetelic.
24 iulie.As putea sa ma pun la punct cu arta ortografica.
29 iulie.Sa ma inscriu la un cineclub.
4 august. Uitasem muzica! Intr-o vacanta se poate invata pianul.Si acordeonul.
7 august. Chitara e foarte frumoasa...
12 august.Voi invata gimnastica( inele, paralele, sol si chiar subsol)
20 august.Cred ca as putea creste porumbei.Voi face columbofilie.
26 august.Si iepurifilie.
3 septembrie. Sa imi dresez catelul.Mai mult ca perfect.Nu e simplu, de aceea vara trecuta mi-a iesit cam imperfect.
7 septembrie.Ce-ar fi sa ma apuc de canotaj?
9 septembrie.Ori de schiuri pe apa?
12 septembrie.Prefer pescuitul subacvatic.
Cam asta e planul meu. Funda? :d

4 răspunsuri:
| Chris a răspuns:

Nimic deosebit, din lipsa de finantari.

| Plague a răspuns:

Ma duc la un prieten in Deva. Ma duc la alti prieteni in Arad si Timisoara. Fac autostopul jumatate de tara pana in Calarasi sa vad o prietena. Lucrez putin, sa fac un ban cinstit. Imi cumpar un calculator nou din vanzarile care o sa le am din picturile si sculpturile mele(sper). Si ma duc la multe la cabana cu niste prieteni, cantam la un foc de tabara, poate ne facem criţă, ne pierdem prin padure (probabil, la cat suntem de aiuriti, oricum nu ar fi prima oara). In general ma simt bine cu prietenii mei.

| Adelsi a răspuns:

1.Ma voi duce labunici pentru ca ii iubesc mult
2.Ma duc in bulgaria
3.Imi petrec zilele frumoase

| Cici4Mici a răspuns:

Ma duc la oras si imi petrec 1 saptamana acolo dupa aia ma duc la Lacul Rosu, bezid, cheile bicazului...etc