| lunarwolf a întrebat:

Ce-aveti de gand sa faceti in vacanta de vara? >8-

8 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Voi invata din greu ca sa imi dau corigentele la toamna...

| lunarwolf explică:

Daraga Damian,sa mi te adresezi asa cand vei invata limba romana corect! Nu se zice 'la copii',pe care oricum nu l-ai scris cum trebuia [ se scria 'copiii'], ci 'copiilor'.

Te rog, vezi-ti de viata si lasa ironiile la adresa mea; nu o sa-ti mearga. happy

| Tsiitsix3 a răspuns:

Lool in bulgaria.sj nu stiu daca mai merg in altele la mare la soare,,,happy mai multe distractie etc fundha
/

| DrDeath a răspuns:

Eu o sa incerc sa imi fac rost de o prietena nouabig grin m-am despartit,
Am sa imi fac un tatuaj permanent si am sa merg in chicago.(acolo o sa imi fac tatuajul.)

| Freshh a răspuns:

Phaii.cate vreau sa fac.inca putin si ii vara.Poi.stau la PC,merg la FootBall,in oras, pe afara, la biliard...tre' sa-mi fac listalaughing.

| Damian a răspuns:

Sa vand iarba la copii ca tine

| Al3xBest a răspuns:

Pai.sa merg la mare...si sa ma distrez! Cred ca asta ar face orice adolescent!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar sunt singurul de pe aici care merge la lucru vara? tongue Acuma dau vacanta pe viata, gata cu scoala.Definitiv.12 s-au scurs repede