| DDoctorita a întrebat:

Se apropie Vara! Ce aveti de gand sa faceti in vacanta? =)

19 răspunsuri:
| PotHed a răspuns:

Imi iau permisul de conducere si nu mai trec pe acasa pana incepe scoala; D.

| DarkSunshiine a răspuns:

Sa merg in Bulgaria love struck

| wforweirdo a răspuns:

Vara asta aş vrea să repet mai mult la chitară, că de un timp nu mai progresez deloc, pentru că sunt zile în care repet foarte puţin, sau nu repet deloc. Vreau să desenez mai mult, să citesc ceva cărţi, încă nu ştiu exact, dar voi vedea eu, vreau să merg la Artmania şi la Peninsula... Nu prea vreau la mare, nu mă dau în vânt după căldura asta enervantă. Aa şi vreau să mă pun la punct cu germana, că sunt varză, anul acesta m-am descurcat cât de cât, dar nu ştiu ce voi face la anul, având în vedere că am o profesoară cu care în timpul orelor nu facem nimic, iar la teste ne dă chestii grele.

| strawberrycool14 a răspuns:

Sa lenevesc si sa merg in alte tari straine! deja am fost in Grecia, Bulgaria, prin Romaniarolling on the floor! tu in ce tari straine ai fost?happy

| DDoctorita explică (pentru strawberrycool14):

Hmm... de obicei vizitez orase concrete. Vara asta as vrea Liverpool. =)

| strawberrycool14 a răspuns (pentru DDoctorita):

Tarehappybuna alegere!happyimi place cum gandestihappy

| Laura0 a răspuns:

Sa ma angajez, tu?

| DDoctorita explică (pentru Laura0):

Eu vreau sa reusesc sa imi scot carnetul de condus, si daca pot, o mica calatorie la Liverpool =)

| Laura0 a răspuns:

Numa eu am ganduri serioaselaughing)))

| DDoctorita explică (pentru Laura0):

Sa stii ca asa e!hee hee =)

| Laura0 a răspuns:

Mda.vreau sa-mi indeplinesc un vislaughingsi nu ma bazez p parintilaughingsi imi dorect prea mult un lucru si mnah.fac oricelaughingasta inseama si sa-mi pierd varalaughing)

| DDoctorita explică (pentru Laura0):

Nu e o pierdere!
E ceva ce te maturizeaza! =)

| victorr_3274 a răspuns:

Sa vad daca pot termina facultatea ca am niste probleme cu unii profesori si daca totul va fi bine sa imi gasesc un loc de munca.

| AVRILavigne1000 a răspuns:

Merg in Italia la mare la trani uhuuu e tare rau si apa e mereu buna sau daca nu parinti mereu sunt plecati la munca si ori stau in casa si fac ce vreau sau ies cu prietenele mele acolo in Italia e tare rau cea mai perfecta vacanta

| βeĺBŷŷ a răspuns:

1.ma bucur ca-i vara
2.merg in Italia (insula Ischia) cu avionul
[am mai mers in Franta Germania Spania Grecia Croatia Rusia Portugalia]
3.sa ies cu prietenii (la cinema in parc la shopping)
4.sa ma distrez (dar sa si imi fac temele de vacanta si sa itesc ceva)

| Podeanu_Violeta_1990 a răspuns:

Sa mergg la munteee \dancing

| Deadpool a răspuns:

La mare, plimbare, vizita la rude, and more... =)

| CocaColalife a răspuns:

Sa ma duc la strand si sa imi sparg baniilaughing

| georgiana199 a răspuns:

Sa merg in Moldova sau Germania love strucklove strucklove strucklove struck:*:*:*