| BoomBoomToxic a întrebat:

Voi ce faceti cand va plictisiti cryingo doamneee nu mai stiu ce sa faaaaccrying

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Citesc. Nu m-am mai plictisit de 28 de ani, de cand stiu sa citesc.

7 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Pune mana pe o carte!

| BoomBoomToxic explică:

Hey am 10 ani si nu ma mai uit la desene phbbbbt

| haiZI a răspuns:

Tu esti in poza? o..ma uit la desene animate

| cristina_6311 a răspuns:

Deci:in primul rand daca am cu cine sa vb pe mess o fac, ma implic in treaba casei cu mama la facut ptajituri, imi fac ordine in dulaptongue, citesc reviste online sau ma duc la magazin si mi le cumpar, ies afara cu prietenii, la un suc, o prajitura, o pizza, prin parc cu rolele(vara), ma bat cu zapada (iarnabig grin), vb la telefon cu amicii, asc muzica, dansez, ma uit la tv, la comedii, telenovele cu adolescenti, imi place sa fac poze, imi fac manichiuralaughing, ma joc cs, ma plimb cu bicla, scot la plimbare pisicalaughing, imi fac temele, invat, fac oracole, scot imagini de pe net, intru pe forum pe acasa tv si dau comm, mai stau de vb cu mama, cu verisoru, ma joc cu pisica,... fundahappy

| GeorgiiB a răspuns:

Eu ascult muzica sau ies pe afara cu prieteni...

| AdryanG a răspuns:

De obicei chem niste amici pe la mine
apropo tu cati ani ai si de unde esti?:devil