| BiancaByee a întrebat:

Voi ce faceti in timpul liber? Pe mine ma pasioneaza foarte mult cantatul

6 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

În timpul meu liber fac sport, ies cu prietenii, mă uit la filme, conduc, citesc şi aşa mai departe.

Dacă te pasionează cântatul ai putea să mergi la concursuri de Karaoke.

O zi perfectă îţi doresc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
In timpul liber gatesc,fac curatenie ma pasioneaza mult fiidca sunt o obsedata, apoi plimbari, citesc, ascult muzica, ma uit la filme.
Te pup!

| Disharmony a răspuns:

Filme, seriale, carti, plimbari pe jos.

| lalaballet a răspuns:

Si pe mine

| Alina20100 a răspuns:

Imi place sa desenez.

| AnonimXDx a răspuns:

Buna,pai.
Imi place sa cant si sa compun versuri pentru muzica rap
Sa enervez vecinii(in special cei care au meseria de politistilaughing )
Stau pe TPU
Ies pe afara cu prietenii si facem numai prostii happy