| DeNyyy a întrebat:

Voi ce faceti in timpul liber atunci cand va plictisiti de moarte?

Răspuns Câştigător
| Emeraude a răspuns:

Pai cand esti plictisit de moarte nu prea mai ai chef sa iesi din starea asta, asa ca de obicei ma pun in pat, dau drumul la casti si ascult...ma gandesc...imi imaginez diverse chestii in capsorul inventiv.Intr-un fel e si relaxant.
Dar cand nu sunt chiar asa cum spui tu, "plictisita de moarte", ci doar fara vreo ocupatie, iau chitara si zdrangan "Hei tramvai" sau "Amintire cu haiduci"...sunt primele acorduri pe care le-am invatat eu la chitara si mereu le cant cu placere.Sau mai citesc o carte, poate si-un film bun ( imi plac filmele vechi si foarte vechi americane, frantuze de prin anii '20-'30, sunt de-a dreptul superbe...)

14 răspunsuri:
| c0rn3l1uss a răspuns:

Raspund la intrebari pe TPU happy

| marsy a răspuns:

Caut vreun film mai bunishor. incep sa ma uit. nu-mi place! Apoi vb pe skype putin. iar ma plictisec.revin pe TPU. apoi ask muzicaa. sh tot asa toata ziua pierd timpul degeaba! O buna idee ar fi sa pleci de acasa. sa mergi la vreo prietena. sh sa stai impreuna.

| Gregory a răspuns:

Buna! Eu unul nu prea am timp sa ma plictisesc. Tot timpul gasesc cate ceva de facut happy Cele 24 de ore ale zilei abia imi ajung, mai ales ca cu aceasta evolutie a timpului, ziua este perceputa ca avand de fapt 16 ore (de aceea zboara timpul asa repede), iar aceasta acelerare va continua (in 2012 vom trece intr-o noua dimensiune)...

| Kandy a răspuns:

Ascult muzica, stau pe TPU, caut imagini pe net, ma uit la lista de mess si ii injur pe cei cu DnD (pentru ca nu vor sa vorbeasca cu minebig grin), intru la hi5 si ma mir cata prostie incape in capul unora laughing...si cam atat...big grinte pupkiss

| blackcat_3605 a răspuns:

Ies cu prietenii in oras, citesc, ascult muzica, mai stau putin si pe net, eventual ma uit la un film.

| buburuzzz a răspuns:

Stau plictisita in continuare... dar daca chiar am chef sa-mi treaca plictiseala... cel mai bun remediu e o carte... uit de tot ce ma inconjoara

| ioana_9061 a răspuns:

Ascult muzica, citesc, intru pe net, vorbesc cu prieteni pe mess, raspund la intrebari pe TPU, ies in oras, ma plimb cu bicicleta si cu rolele.

| Bucatarul.com a răspuns:

Ma urc pe bloc si tip, iar dupa aia vin doctorii si ma leaga inapoi in camasa de forta!

| ion933 a răspuns:

Intru pe mes si vb cu prieteni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da tu in timpul liber ...stai cu moartea la taifas? si te plictiseste? spune-i sa-ti vorbeasca despre viata.ca o dai pe spate.pleaca si te lasa. pai scumpiko, ai timp sa te plictisesti cand ziua e atat de scurta? si sunt atatea de facut? eu nu m-am mai plictisit de muuuult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ma plictisest imi ridic dispozitia cu www. Jaba. Tk;) e super

| silviu67 a răspuns:

Ma uit la un film sau joc un joc

| misterosu a răspuns:

Imprietenestete cu altii.

| Papusik001 a răspuns:

Confectinez bratari din atawinking e amuzant incearcabig grin