| NoKiaaaaa a întrebat:

Voi ce preferati:
Facebook sau Hi5.
Yahoo sau GMail.
Mozilla sau Google Chrome.

20 răspunsuri:
| ahlrh a răspuns:

FaceBook.
Yahoo.
Google Chrome
De ce?
Pentru că ele sunt cele mai renumite servicii, cel puțin Yahoo în România happy

| Shery a răspuns:

Facebook Yahoo Chrome.

| Adredemesconf a răspuns:

Salut!
Prefer Facebook, pentru ca in ultima vreme ca sa faci ceva pe Hi5 iti trebuie "monede" pe care le cumperi cu bani reali.Si mi se pare mult mai simplu si mai comod Facebook-ul.
Prefer Yahoo, m-am obisnuit cu el.
Sincer imi plac amandoua dar eu acum iti scriu de pe Google Chrome deci cred ca o sa aleg Google Chrome.
O zi frumoasa!

| MimiPopescu a răspuns:

Facebook pentru ca Hi5 e deja prea plin de cocalari si ma enerveaza.
Am cont si pe Yahoo si pe Gmail. Yahoo-il folosesc pentru messinger si Gmail pentru mail-uri mai importante.
Cu siguranta Google Chrome.,, Se misca" mult mai bine decat Mozilla.

| CristinaCristinika123 a răspuns:

Prefer Facebook deorece dupa parearea mea are un caracter mai educativ fata de hi5.Prefer Yahoo deoarece toti prietei mei il folosesc.Si prefer Mozilla pentru ca se incarca mult mai usor si merge mult mai repede.PA

| Holocause a răspuns:

Facebook/ Yahoo/ Mozilla

| Biby a răspuns:

Buna.
Facebook
Yahoo
Google Chrome

| MissLaura a răspuns:

Facebook,Yahoo,Google Chromewinking

| emima a răspuns:

Prefer mai mult facebook pentru ca e mai activ decat hi5
yahoo si prefer google chrome!

| BoboKitty a răspuns:

-Facebook
-Yahoo
-Google Chrome

| OaNaツ a răspuns:

Hi5, Yahoo, Mozilla. U?

| DeathLord93 a răspuns:

Facebook
Yahoo
Google

| blackdragon_7370 a răspuns:

Folosesc Facebook, Yahoo si Google Chrome (din lista precizata mai sus) si sunt multumita.

| ioana01_5849 a răspuns:

Facebook, Yahoo, Coogle Chrome.

| JustMe17 a răspuns:

Facebook
Yahoo
Google Chrome

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Nu am nici facebook nici hi5, si nici nu vreau sa aud de asa ceva pentru ca pur si simplu le consider nefolositoare
2. Yahoo
3.Mozilla

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Facebook
yahoo
google

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Niciunul, chiar dacă am şi eu cont pe facebook şi intru din an în paşti.
2. Yahoo.
3.Mozilla.
Baftă`!

| Laviy a răspuns:

Facebook Yahoo Mozilla

| CorixZambestePentruTine a răspuns:

Prefer:Facebook-ul, Yahoo si Google Chorme.U?