| mariusrobert114 a întrebat:

Salut, ce browser este mai bun, mozilla firefox sau google chrome? Ce preferati?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Chrome

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Dupa mine ambele sunt cam la fel de bune.
Eu folosesc Mozilla firefox de peste 25 de ani si sunt multumit.

| RAY a răspuns:

Google chrome daca iti place o viteza mai buna dar si un consum mai mare a memoriei ram, cpu, exista brave versiunea mai slaba in consum.
mozilla firefox o viteza putin mai lenta decat chrome dar si un consum putin mai mic, dar daca vine vb de un pc slab as merge pe brave sau cv broswer mai de xp, eu folosesc chorme