| Crisyy a întrebat:

FUNDA! Am avut mozilla si acum mi-am instalat google chrome dar cand vreau sa accesez un link din yahoo de ex. nu merge.De ce?

Răspuns Câştigător
| SnicK a răspuns:

In primul rand prezinta-ne te rog eroarea pe care o primesti, ca sa stim.
Eu zic sa ramai la Mozilla...eu de vreo o saptamana am Chrome ala si mi s-a facut rau si l-am scos, Chrome Google ala e de fapt, se concetreaza pe rapiditate nelasand ca paginile sa se incarce complet sau "epuizandu-le" iar de multe ori iei crash la Google Chrome (ti se blocheaza) deci mai bine ramai pe Mozilla.

1 răspuns:
| pwp a răspuns:

Eu le am pe ambele, dar nu stiu dc, cand dau click pe un link, imi apare chrome...