| RaR a întrebat:

Voi credeti in extrateresti? Eu nulaughing

Răspuns Câştigător
| вяυηєтα a răspuns:

Poithinking Ce motive ai sa crezi? Si ce motive ai sa nu crezi? Si eu m-am gandit de multe ori ca Universul este mare si nu ai cum sa bagi mana in foc ca nu exista fiinte diferite de noi pe alte Planete. Pe de alta parte, mai stau cateodata si ma gandesc ca poate daca ar fi existat, as fi vazut si eu unulthinking Am vizionat odata un documentar in care specialistii analizau fiecare dovada inregistrata a existentei extraterestrilor; majoritatea s-au dovedit a fi fake-uri; dar au existat si cateva pe care nici specialistii nu le-au putut explica. Asa ca eu sunt undeva pe la jumatate, nu exclud niciuna din posibilitati. Ramane inca un mister de elucidat...

11 răspunsuri:
| Cretaker a răspuns:

Cred in fenomene stranii. Mai mult spirite, poltergeism si altele...

| unknownn a răspuns:

De ce nu as crede?

| Ballet a răspuns:

Pai... probabil ca exista... extraterestrii nu trebuie neaparat sa fie oameni, pot fi si niste plante, totusi extraterestru inseamna ceva ce nu e de pe tera, nu conteaza daca exista sau nu, nu inseamna ca ne vor ataca, deocamdata nu e nimic sigur, dar eu oarevum credhappy

| RaR explică:

Am vazut un reportaj cum ne vizitau extrateresti o fi adevarat?

| remus a răspuns:

Eu cred in Dumnezeu, extraterestri posibil sa existe, este multa literatura pe aceasta tema, sunt mesage transmise de catre ei pentru noi terestrii.

| Gigiku a răspuns:

Pana nu vad, nu cred.

| buzz_4172 a răspuns:

Eu nu cred in extrateresti, dar sunt cateva dovezi cum ca ar exista viata pe alte planete, in special pe Marte (martieni)...

| OneMoreGirl a răspuns:

...nujj.parca as crede si parca nu

| flyleaf22 a răspuns:

Tu crezi ca oamenii sunt singurele fiinte inteligente din univers? Eu nu laughing

| grig11 a răspuns:

Oameni astai adevarul: au existat pe marte cand era era dinozaurilor iar cum au murit dinozauri asa au murit si ei nu-i gluma am citit a existat poate mai sunt dar foarte puti max 20 de famili

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uneori da alte ori nulaughing
Ciudat, nu?laughing