| putzulica a întrebat:

Credeti ca extrateresti sunt, undeva acolo?

20 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Adevarul este dincolo de noi. Eu cred ca nu suntem chiar singurii in universurile astea.

| juniper a răspuns:

Da, de ce sa fim singurii in Univers? Poate intr-o zi cand extraterestri vor prinde curaj o sa ne viziteze de-adevaratelea si vor da mana cu noi in semn de pace si ne vor ajuta happy

| Cryssy a răspuns:

Nu stiu sigur, dar exista aceasta posibilitate.

| Bishop a răspuns:

Ce crezi ca zic extraterestii despre noi... "Credeti ca exista viata pe Pamant?" deci eu cred ca exista extraterestrii, undeva acolo, in spatiul infinit...

| MisterKat a răspuns:

Salut. exist asa de multe teorii legate despre extraterestii incat nici nu mai stii ce sa mai crezi, cred ca si asta e scopul celor care lanseaza astfel de teorii... Uite aici: http://www.google.ro/search?hl=ro&q=extrateresti&meta=

O zi buna!

Daniel.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Sigur nu suntem singuri! Marea problema e ca noua ne e aproape imposibil sa concepem ca acei foarte evoluati pot avea forme, culori, moduri de manifestare & comunicare, si reproducere, si dimensiuni foarte diferite de ceea ce ne putem noi inchipui!

| Marry:X a răspuns:

Buna. Da, existahee hee. Unul dintre ei sunt eulaughing, ca mereu sunt cu, capul in nori:X. Pa pa:*

| Marry:X a răspuns:

Buna din nou:*. Remus hai sa ne cunoastem mai binehee hee. Tu de pe ce planeta esti?big grinhappy eu de pe planeta tristetiisad Pa pa:*

| putzulica explică:

Mona sa stii ca EXTRA terestri sunt vietuitoare din afara planetei! nu conteaza ce dar daca au viata nu coneaza cat de dezvoltate suntwinkinghappy

| selef a răspuns:

Cred ca da, prea e mare universul ca sa fim unici.

| remus a răspuns:

Musai ca sunt undeva... maria, sa stii ca nu esti singura, la fel sunt si eu, baiul este altul; sunt altii din alte galaxii.

| danutzzz1992 a răspuns:

Da cred ca exista viata pe alte planete, e foarte posibil ca viata sa fi evoluat si in alta parte a galaxiei noatre si noi sa nu fim siguri si chiar daca nu ar fi nimeni acolo si am fi numai noi in imensitatea asta nu crezi ca ar fi o mare risipa de spatiu?

| AndreeaDeea56 a răspuns:

Poate..

| FearNoEvil a răspuns:

Da... si am mai auzit ca si Superman exista.

| Skadred a răspuns:

Sunt 99% sigur ca exista viata pe alte planethewinking

| wendy434 a răspuns:

MisterKat tu ar trebui sa sti mai bine doar esti tu tu o pisica extraterestra,apropo ce mai face Milly?Bine,sanatoasa?

| wendy434 a răspuns:

MisterKat tu ar trebui sa stii mai bine doar esti tu tu o pisica extraterestra, apropo ce mai face Milly? Bine, sanatoasa?

| 994 a răspuns:

Extrateresti sigur nu dar alte vietati sigur da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai sunt... Bruce Willis i-a exterminat pe toți.

| Tzutzy_4319 a răspuns:

Da cred.