| anonim_4396 a întrebat:

Voi credeti in vise, in horoscop, in noroc, destin?happy

9 răspunsuri:
| deeatha a răspuns:

Nu chiar...tu?

| TeManancCuNutella a răspuns:

Heii!
thinking
Da dce nu? happy
Citesc horoscopul in fiecare zi laughing
Ce visez noaptea cateodata se implineste ziuahee hee
Noroc am cand fac sport smug
Si spun ca e destin cand am in cmoun ceva cu un baiat dragut smug si ca sunt impreuna cu el laughing.
Deci da, dce n? happy
Tu crezi? smug

| NoNameJunior a răspuns:

Bună Bianca!
în vise nu cred.adică,este ceea la ce ne gândim noi noaptea.nu înseamnă că dacă visez că o să ma mut in America aşa va filaughing
horoscopul...hmmm...câteodată mi s-a întâmplat ce spune în horoscop.cred aşa şi aşa.
în noroc da, cred!
destin, la fel.cred!

| Doηηa a răspuns:

Cred doar în noroc și atât.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da eu una cred cu adevarat in visele mele...Eu am o vorba si aceea e ca atunci cand crezi cu adevarat in vise ele se vor imiplini,in horoscomp nu stiu ce sa zic poate sa fie adevarat in unele circumstante, iar in noroc da uneori cred, destinul nu prea stiu ce sa zic in legatura cu asta...Tu crezi?big grin

Răspuns utilizator avertizat
| xAlexis a răspuns:

In vise cred nu stiu...simt ca este Deja Vu adica eu visez noaptea ce se intampla ziua de exemplu visasem ca am stat pe un gardut si cand m-am asezat am avut o tresareare si deodata imi vine in minebig grinar eu am mai facut asta odata!

In noroc cred pentru ca mereu am noroc.insa nu sunt superstitioasa adica:daca treci sub scara,. rahaturi d`astea

| Vlach a răspuns (pentru TeManancCuNutella):

PROSTII!
astea sunt dae de Diavol
www.apaceavie.ro/erezii-moderne/