| ionicatablagiu a întrebat:

Cum va petreceti vacanta de Paste? Va intreb deoarece e prima zi de vacanta si deja m-am plictisit, afara vantul bate tare, nimeni din gasca nu s-a trezit, la PC nu prea am ce face. Ceva idei?

Răspuns Câştigător
| d3nisa202 a răspuns:

Paiii, de exemplu eu azi ies cu niste prieteni prin oras, mai tarziu vreau sa ma uit la un film [Easy A], am auzit ca e ft. amuzant! happy Ti-l recomand. Mai spre seara citesc happy si o ajut pe mama la o prajitura, dar sincer eu as zice sa nu iti pierzi timpu` pe PC si mai bine iesi afara si plimba-te [si singur], mergi la o inghetata, la un suc, la shopping blushing, e si soare [cel putin in zona mea laughing ] Distreaza-te :* O zii buna :*

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nici eu n-am ce face...cred ca mai tarziu ma duc sa ma plimb pe strada, singura..Ieri m-am uitat la vreo7 episoade din anatomia lui grey. M-am plictisit tare tare rau sad

| FadetoBlack a răspuns:

Bunăă, cum să te plictiseşti în vacanţăă? :O du-te şi dormi, sau uita-te la ceva film, eu sunt adepta filmelor, în locul tău m-aş uita la câteva, sau uită-te la Tv, poţi face o grămadă de lucruri, citeşte o carte
baftă oricum!

| d3nisa202 a răspuns:

Mersii de funda! :p Have funwinking

| ElectroAngel a răspuns:

- Scrie o poezie (sau mai multe).
- Incepe sa scrii un jurnal in care sa consemnezi ceea ce faci dar si gandurile ori sentimentele tale intime.
- Inventeaza un nou dans.
- Pune-ti la punct arborele genealogic.
- Uita-te la filmele tale favorite impreuna cu un prieten.
- Incepe sa colectionezi ceva.
- Trimite-i un email unui amic cu care nu ai mai vorbit de mult.
- Citeste in fiecare zi cateva pagini din DEX.In acest fel iti vei imbogati vocabularul.
- Creaza-ti un jurnal foto.
- Refa-ti pagina de pe site-ul tau social (Facebook, Myspace, Hi5, etc).
- Schimba-ti look-ul cu o noua tunsoare.
- Fa-ti un CD cu cantecele tale favorite.
=Sper ca te-am ajutat=winking

| Colourss a răspuns:

Citeste reviste, mergi la bunicii tai sau la neamuri in vizita, uitate la tv, mergi afara si fa-ti prieteni noi, joaca-te ceva, uite-te la pozele vechi, fa curat in dulapuri in care nu le-ai mai deschis de mult pentru ca vei gasi cu siguranta chestii tari!
Sper ca te-am ajutat! Funda?

| ionicatablagiu explică (pentru Colourss):

Mai astept raspunsuritongue daca nu mai primesc niciunu funa e a ta.laughing