| pinkflower a întrebat:

Voi nu asteptati cu foarte multa nerabdare nelipsita vara? Eu de abia apuc.happy.

4 răspunsuri:
| ImmortalQueen a răspuns:

Ba da,cum sa nu astept vara?!

De abia astept sa se termine scoala cu teste, exanene, teme.chatterbox
Am o multime de planuri pentru vacanta asta.Inca 73 de zile love struck

| NoChanceForUs a răspuns:

Apuci ce?

| mihaelabr a răspuns:

In niciun an de pana acum nu am fost mai nerabdatoare laughing
am atatea planuri...role, jogging,evadare din orasul natal,verdeata,volei,soare si desigur-pauza de la scoala-
Deci, da, si eu astept nelipsita vara...

| Viviana_6347 a răspuns:

Cred ca multi asteapta vara. Este un anotimp calduros, si mai ales copii sunt in vacanta. Asta ii bucura cel mai mult. Imi place vara, cand ies cu prietenii si simt aerul proaspat de afara, peisajul care te cheama afara, deci iti trezeste anumite sentimente placute. Astept si eu vara din plic.