| Izz a întrebat:

Asteptati zapada si Craciunul cu nerabdare?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Bineinteles, adica ce Craciun ar fi ala fara zapada, si ce zapada ar fi fara Craciun, este ca si cum acestea nu pot exista una fara alta! Craciunul este sarbartoarea mea preferata si abia astept sa vina si mai ales sa ninga! happy

Pa, pa.

6 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

La mine nu poate fi vorba de nerabdare atunci cand este vorba de aceste "sarbatori". Pentru mine, sarbatoare este atunci cand se naste un copil, sau atunci cand doi tineri pornesc pe acelasi drum.

| Ana a răspuns:

Zapada nu vreau, Craciunul da love struck

| Ela_PuRpLe a răspuns:

Zapada nu, Craciunul da.

| Izz explică:

Eu astept zapda mai mult ca Craciunul

| freehugs a răspuns:

Astept zapada si Craciunul, insa nu viscolul sad

| baby_4569 a răspuns:

Craciunul daa:X zapada mai putin!big grin